h

Zomerrecescafé gaat niet door!

2 juli 2006

Zomerrecescafé gaat niet door!

Vanwege een extra ingelaste raadsvergadering in Enkhuizen, kan het eerder aangekondigde zomerrecescafé door de afwezigheid van de raadsleden helaas niet doorgaan,
U houdt het natuurlijk tegoed. Ons plan is om zo snel mogelijk na de zomervakantie een politiek café te organiseren, waarvoor we een SP-Tweede Kamerlid willen uitnodigen. Met het oog op mogelijke verkiezingen dit najaar is er veel te bespreken.

Wij wensen u een fijne zomer toe.

De oorsponkelijke aankondiging was hier te vinden.

Reageren?

Wilt u reageren op een bericht?

Graag! Wij horen graag uw mening en willen met iedereen de discussie aangaan.

Een paar spelregels:

  • Alleen reacties die serieus ingaan op de inhoud van het bericht worden geplaatst. Aan "bagger" en "afzeikerij" doen we niet mee.
  • Anonieme reacties worden niet geplaatst
  • Wilt u reageren, maar niet in het openbaar? Gebruik dan onze contactpagina
     

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.