h

Websites politieke partijen #12

7 september 2008

Websites politieke partijen #12

Een tijd geleden (december 2007) alweer een rondje politieke sites in Enkhuizen. Ik werd geprikkeld door de recente zinsnede "Een aantal van hen wordt regelmatig ververst zoals die van Nieuw Enkhuizen, SP en Fractie Quasten." op http://www.enkhuizen.nl/ris . Want door deze periodieke reeks -dit is de 12e- weet ik dat de laatsten dit doen, maar de site van Nieuw Enkhuizen ....die was al 4 jaar -behoudens de weken voor de verkiezingen- min of meer "dood". Het meeste nieuws kwam van (Hans Langbroek en zijn weblog. Die laatste schijnt nu vanwege afkickverschijnselen al niet meer sinds begin juli te zijn ververst (of is hij monddood gemaakt)? En zowaar, Nieuw Enkhuizen heeft een nieuwe website. Met vooralsnog om de paar dagen een bericht. De typering "wordt regelmatig bijgehouden" lijkt me wat voorbarig na zo'n korte tijd. En nog een tip: voeg de datum toe aan de artikelen, want nu weet ik nog geen eens wanneer een item geplaatst is.
In de rest van de webwereld weinig verandering.

http://www.cda-enkhuizen.nl: Geen actuele berichtgeving, wel veel landelijke CDA actualiteit. De site is ook "opgenomen" door de landelijke site en ziet er fris uit. Nu het belangrijkste nog, de inhoud. Klaas Kok post nog maar 1 keer in het half jaar per kwartaal.

http://www.pvda-enkhuizen.nl/: Wordt in de oppositie veel beter bijgehouden. Laatste bericht begin september.

http://www.groenlinksenkhuizen.nl: meest recente bericht 30 december 2007.

http://www.enkhuizen.christenunie.nl: 2 juli 2008 laatste bericht.

http://www.vvd-enkhuizen.nl, en nu is al het nieuws opeens weer weg.http://www.d66-enkhuizen.nl bevat een bericht van april 2008.

De website van de fractie Quasten (http://www.fractiequasten.nl) wordt niet bijgehouden, de weblog wordt goed bijgehouden, de weblog (http://stellaquasten.blogsome.com/) wel.

En dit is die van ons en heb ik nog mijn weblog. Meestal geen lokale politiek daar, vooral gadgets. En de laatste tijd wel erg karig bijgehouden.

Oude afleveringen (4 is niet te vinden...?)

U bent hier